Telefoniczny Doradca Klienta - połączenia przychodzące!

Oferta pracy dodana przez: Natalia Wasiuta Workservice, w kategorii: Call Center

Oferta pracy dodana przez: Natalia Wasiuta Workservice, w dniu: 2017-06-19

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych.Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Wymagania:

Dobra znajomość obsługi komputera
Zainteresowanie turystyką
Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (8:00-16:00, 14:00-22:00, 16:00-24:00)
Wysoka kultura osobista oraz dobra dykcja

 Obowiązki:

Telefoniczne udzielanie informacji na temat oferowanych wycieczek (połączenia przychodzące)
Wprowadzanie danych do systemu
Dopasowywanie oferowanych wycieczek do wymagań i potrzeb Klienta
Budowanie długotrwałych relacji z Klientami

 Oferujemy:

Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży turystycznej!
Atrakcyjne wynagrodzenie 14zł/h brutto + premie
Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia (po okresie próbnym umowa o prace)
Pracę w energicznym i młodym zespole
Elastyczny grafik, który możesz dopasować do swoich zajęć
Konkursy dla pracowników
Benefity (np. karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie)

Opis dodatkowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV:

natalia.wasiuta@workservice.pl,

 bądź o kontakt telefoniczny 508 000 900

Nr ref: TUWI/06/19

Prosimy o dodanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Gdańsk

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Telefon kontaktowy: 508 000 900