Pracownik Produkcji

Oferta pracy dodana przez: Natalia Wasiuta Workservice, w kategorii: Produkcja

Oferta pracy dodana przez: Natalia Wasiuta Workservice, w dniu: 2017-08-22

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources
w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Wymagania:

  • Posiadanie książeczki sanitarno-epidemiologicznej (lub chęć jej wyrobienia)
  • Umiejętność przestrzegania ustalonych procedur
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Podstawowej znajomości obsługi maszyny do szycia
  • Mile widziane Panie

Obowiązki:

  • Sortowanie oraz pranie odzieży roboczej
  • Drobne poprawki krawieckie
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
  • Przestrzeganie zasad BHP

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Przyjemną atmosferę pracy
  • Stałe wynagrodzenie z atrakcyjnym systemem premiowym
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie dwu-zmianowym

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Wrzeszcz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: 508 000 900