Pracownik wsparcia produkcji

Oferta pracy dodana przez: Natalia Wasiuta Workservice, w kategorii: Produkcja

Oferta pracy dodana przez: Natalia Wasiuta Workservice, w dniu: 2017-08-22

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources
w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych.
Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera
  • Dyspozycyjność
  • Dokładność i zaangażowanie w powierzone zadania
  • Posiadanie lub chęć wyrobienia książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

Obowiązki:

  • Prace związane z obsługą linii produkcyjnej folii spożywczej i przemysłowej
  • Przestrzeganie zasad BHP
  • Rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z możliwością stałego zatrudnienia bezpośrednio w strukturach Klienta
  • Transport do miejsca pracy z: Lęborka, Łęczyc, Wejherowa, Bolszewa, Gościcina, Kębłowa, Luzina
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z rozbudowanym systemem premiowania
  • Pracę w systemie trzy-zmianowym
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • Stabilna pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Gdańsk Wrzeszcz

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: 508 000 900