Magazynier

Oferta pracy dodana przez: Natalia Wasiuta Workservice, w kategorii: Praca fizyczna

Magazynier

Oferta pracy dodana przez: Natalia Wasiuta Workservice, w dniu: 2017-08-22

Magazynier

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych. Nr wpisu do Rejestru Agencj i Zatrudnienia: 2010.

Wymagania:

  • dyspozycyjność do pracy w godzinach 6:00-10:00 lub 15:30-19:30
  • zaangażowanie i chęć do pracy,
  • punktualność, pracowitość i sumienność,
  • odpowiedzialne podejście do pracy.

Obowiązki:

  • obsługa taśmociągu,
  • praca przy wyładunku/załadunku paczek z kontenera,
  • skanowanie paczek skanerem ręcznym,
  • inne prace magazynowe.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na 1/2 etatu
  • pracę od poniedziałku do piątku
  • wynagrodzenie zasadnicze 1250zł brutto + premie
  • stabilną pracę w strukturach nowoczesnej firmy,
  • przyjazną atmosferę

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Gdańsk Wrzeszcz

Wymiar czasowy pracy: Pół etatu

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: 508 000 900