TELEFONICZNY DORADCA KLIENTA - BRANŻA TURYSTYCZNA!!!

Oferta pracy dodana przez: Natalia Wasiuta Workservice, w kategorii: Call Center

Oferta pracy dodana przez: Natalia Wasiuta Workservice, w dniu: 2017-05-30

       Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Specjalizujemy się w usługach doradztwa personalnego, rekrutacji, outsourcingu pracowniczym i restrukturyzacjach w obszarze HR. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, a 35 000 osób miesięcznie za naszym pośrednictwem znajduje zatrudnienie w Polsce i krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

        Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010. Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Konsultant telefoniczny Miejsce pracy: Gdańsk Wrzeszcz
        Nr ref.: KT/05/17

         Obowiązki:
Telefoniczne udzielanie informacji na temat oferowanych produktów
Wprowadzanie danych do systemu
Sprzedaż produktów z oferty
Obsługa Lifechata
Budowanie długotrwałych relacji z klientami

      Wymagania:
Podstawowa znajomość obsługi komputera
Dokładność i zaangażowanie w powierzone zadania
Komunikatywność
Wysoka kultura osobista

     Oferta:
Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
Pracę w energicznym i młodym zespole
Elastyczny grafik, który możesz dopasować do swoich zajęć w szkole!
Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Dodatkowe benefity – np. karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Wrzeszcz

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Telefon kontaktowy: 508 000 900