Pracownik Back Office - weryfikacja umów

Oferta pracy dodana przez: Iwona Smolkowska Workservice, w kategorii: Call Center

Oferta pracy dodana przez: Iwona Smolkowska Workservice, w dniu: 2017-08-22

W związku z projektem rekrutacyjnym realizowanym dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko:
Pracownik Back Office - Infolinia 13,5 zł brutto/h
NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA,
DOŚWIADCZENIE ZDOBYWASZ DZIĘKI NAM !!!

Wymagania:

  • Chęć rozwoju osobistego i nabywania nowej wiedzy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Praktyczna znajomość obsługi komputera, w tym pakietu Office
  • Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku jak również w pojedyncze weekendy w miesiącu.
  • Dyspozycyjność do pracy na minimum 120h miesięcznie

Obowiązki:
Weryfikacja możliwości realizacji umowy wprowadzonej przez sprzedawcę,

  • Weryfikacja zgodności danych klienta w systemie z podanymi na umowie,
  • Weryfikacja płatnicza klienta,
  • Wydawanie zgód na aktywacje bez depozytu/z depozytem,
  • Kierowanie transakcji do realizacji lub odsyłanie do poprawy do sprzedawcy

Oferujemy:

  • Stawkę 13,5 zł brutto/h
  • Możliwość kształtowania swojej ścieżki kariery - możliwości awansu w oparciu o Proces Certyfikacji
  • Jasny system oceny i feedback’u
  • System bezpłatnych szkoleń miękkich i specjalistycznych (dostęp do portali e-learningowych i spotkań „knowledge sharing”)
  • Ścieżkę specjalistycznych szkoleń (szkolenie wdrożeniowe trwa 6 dni)
  • Konkurencyjne i motywacyjne warunki płacy w stabilnej finansowo firmie
  • Pakiet świadczeń socjalnych (ubezpieczenie grupowe, pakiety sportowo-rekreacyjne, ubezpieczenie medyczne)
  • Pracę w firmie, dla której Twój głos i opinia są ważne i brane pod uwagę

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Gdańsk Główny

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Telefon kontaktowy: 501 242 021