Konsultant telefoniczny!

Oferta pracy dodana przez: Iwona Smolkowska Workservice, w kategorii: Call Center

Oferta pracy dodana przez: Iwona Smolkowska Workservice, w dniu: 2017-08-22

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Specjalizujemy się w usługach doradztwa personalnego, rekrutacji, outsourcingu pracowniczym i restrukturyzacjach w obszarze HR. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, a 35 000 osób miesięcznie za naszym pośrednictwem znajduje zatrudnienie w Polsce i krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Wymagania:

  • Dobrych zdolności komunikacyjne
  • Inicjatywy do podejmowania nowych działań
  • Chęć rozwoju osobistego i nabywania nowej wiedzy
  • Dyspozycyjność (gotowość do pracy w systemie zmianowym i w weekendy)-Umiejętność pracy w zespole
  • Praktyczna znajomość obsługi komputera, w tym pakietu Office
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta przez telefon (wysoki poziom komunikatywności i asertywności)

Obowiązki:

  • Telefoniczne przedłuzanie umów
  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami
  • Dbanie o pozytywny wizerunek Firmy.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • umowa o pracę po okresie próbnym
  • wynagrodzenie podstawowe (stawka godzinowa) + atrakcyjne premie-elastyczne godziny pracy
  • pełny pakiet szkoleń
  • możliwość rozwoju oraz możliwość awansu w renomowanej firmie
  • pracę w dynamicznym, zgranym i wspierającym się zespole
  • dostęp do najnowocześniejszych technologii

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Gdańsk Główny

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Telefon kontaktowy: 501 242 021