OPERATOR PRODUKCJI

Oferta pracy dodana przez: Iwona Smolkowska Workservice, w kategorii: Praca fizyczna

Oferta pracy dodana przez: Iwona Smolkowska Workservice, w dniu: 2017-05-30

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Obecnie dla Naszego Klienta, fabryki okien poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wędkowy (ok. 15 km od Tczewa i Starogardu Gdańskiego)

Zadania na stanowisku:

-Produkcja i montaż okien fasadowych

-Dbałość o wysoką jakość w procesie produkcji

-Przestrzeganie zasad BHP

-Rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków

Wymagania:

-Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

-Umiejętność pracy w zespole

-Dokładność i zaangażowanie w powierzone zadania

-Dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

-Zatrudnienie na podstawie Umowy o Pracę tymczasową

-Atrakcyjne wynagrodzenie z rozbudowanym systemem premiowym

-Transport do miejsca pracy z: Tczewa, Starogardu Gdańskiego, Pelplina, Malborka

-Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

-Możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV:Iwona.Smolkowska@workservice.pl  podając numer referencyjny OP/05/17, bądź o kontakt telefoniczny 501 242 021

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

    Dodatkowe informacje:

    Miejsce pracy: Wędkowy

    Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

    Telefon kontaktowy: 501242021