Spedytor Międzynarodowy

Oferta pracy dodana przez: J Filipiak Imex Logistics, w kategorii: Logistyka i transport

Oferta pracy dodana przez: J Filipiak Imex Logistics, w dniu: 2021-02-09

Pełna treść ogłoszenia:

Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy komunikatywną, odpowiedzialną i dobrze zorganizowaną osobę do pracy na stanowisku SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY... do naszego oddziału w Gdańsku!
Do obowiązków Spedytora należeć będzie głównie:
- pozyskiwanie nowych Klientów i utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi,
- planowanie i organizacja transportu dla naszej floty,
- przyjmowanie i realizacja zleceń transportowych,
- bieżący kontakt z klientami i kierowcami,
- rozszerzanie dotychczasowej współpracy z klientami,
- przygotowywanie ofert, negocjacje z klientami,
- dbanie o dobry wizerunek firmy oraz przyjazną atmosferę wewnątrz zespołu.
Wymagania: Od Kandydatów oczekujemy:
- doświadczenia w branży TSL,
- umiejętności wystawiania zleceń,
- znajomości pakietu MS Office,
- komunikatywności,
- dobrej organizacji pracy,
- samodzielności,
- umiejętności szybkiego podejmowania trafnych decyzji,
- znajomości języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
- znajomość rynków skandynawskich i możliwość podjęcia pracy od zaraz będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
Z naszej strony zapewniamy:
- umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer),
- pracę w zespole nastawionym na ciągły rozwój.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: j.filipiak@imex-logistics.pl

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Gdańsk

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: 516937711