Rejestratorka medyczna

Oferta pracy dodana przez: Tszczukowski Swietylukasz, w kategorii: Medycyna / Opieka Zdrowotna

Oferta pracy dodana przez: Tszczukowski Swietylukasz, w dniu: 2022-02-17

Pełna treść ogłoszenia:

Centrum Medyczne Św. Łukasza w Gdańsku

poszukuje doświadczonych pracowników na stanowisko:

Rejestratorka Medyczna

Stanowisko pracy

  • Nazwa stanowiska:    Rejestratorka Medyczna,
  • Wymiar czasu pracy: pełen etat na umowę o pracę od poniedziałku do piątku.

Wymagania

  • Wykształcenie min. średnie, ale preferowane wykształcenie wyższe,
  • Wysoka kultura osobista, bardzo dobra komunikacja, energia w działaniu, umiejętność organizacji i zarządzania czasem pracy,
  • Dobra znajomość obsługi sprzętu komputerowego i aplikacji biurowych,
  • Dobra lub bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

  Zakres obowiązków

  • Udzielanie informacji o zasadach funkcjonowania przychodni oraz świadczonych przez nią usług medycznych,
  • Rejestracja wizyt pacjentów i zabiegów oraz obieg dokumentacji,
  • Obsługa programu medycznego Mediporta i innych aplikacji biurowych,
  • Archiwizacja dokumentacji medycznej,
  • Współpraca z innymi działami placówki i personelem medycznym.

Zapraszamy osoby w różnym wieku, zarówno Polaków jak i obcokrajowców.

Skontaktujemy się ze wszystkimi osobami 😊.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Gdańsk

Wynagrodzenie: 3.000 - 3.300 zł netto (na rękę)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: 501 067 291, E-mail: tszczukowski@swietylukasz.pl