Pielęgniarka

Oferta pracy dodana przez: Tszczukowski Swietylukasz, w kategorii: Medycyna / Opieka Zdrowotna

Oferta pracy dodana przez: Tszczukowski Swietylukasz, w dniu: 2022-05-18

Pełna treść ogłoszenia:

Centrum Medyczne Św. Łukasza w Gdańsku

poszukuje pracowników na stanowisko

Pielęgniarki

Zakres obowiązków

  • Profesjonalna opieka nad pacjentami;
  • Pobieranie oraz obróbka materiału biologicznego;
  • Wykonywanie badań diagnostycznych;
  • Współpraca z lekarzami oraz personelem medycznym;
  • Obsługa komputera oraz aplikacji medycznej Mediporta.

Oczekiwania

  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność współpracy w grupie, jak i pracy samodzielnej;
  • Empatia wobec potrzeb pacjentów;
  • Zaangażowanie, precyzja i konsekwencja w realizacji powierzonych zadań.

Oferujemy

  • Pracę w wymiarze pełnego etatu na podstawie umowy o pracę w godzinach 8:00 – 16:00
  • Możliwość rozwoju w Centrum o wysokim standardzie usług medycznych;
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;
  • Wsparcie we wszystkich realizowanych procesach;
  • Możliwość codziennej pracy w międzynarodowym środowisku.

Skontaktujemy się ze wszystkimi osobami 😊.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Gdańsk

Wynagrodzenie: 5.000 - 6.000 zł netto (na rękę)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: 501 067 291, E-mail: tszczukowski@swietylukasz.pl