Pracownik magazynu/Pomocnik kierowcy

Oferta pracy dodana przez: E Grecka Jagatemp, w kategorii: Logistyka i transport

Oferta pracy dodana przez: E Grecka Jagatemp, w dniu: 2020-10-14

Pełna treść ogłoszenia:

Zadania:
- kompletacja i załadunek sprzętu AGD na samochód dostawczy
- dostarczanie towarów do Klientów (wraz z kierowcą)
- pomoc przy wnoszeniu, rozpakowywaniu i instalacji sprzętu
Wymagania:
- wysoka motywacja i chęć do pracy
- brak przeciwwskazań do pracy fizycznej
- odpowiedzialne podejście do powierzonych obowiązków
Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie ze stawką 19,00 brutto/h
- pracę w systemie 12-godzinnym 6.00-18.00 lub 9.00-21.00
- wynagrodzenie płatne do 15-stego kolejnego miesiąca

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Bąkowo

Wynagrodzenie: 19