Pomocnik szklarza operatora maszyn

Oferta pracy dodana przez: Ewelina Chalecka Workservice, w kategorii: Praca fizyczna

Oferta pracy dodana przez: Ewelina Chalecka Workservice, w dniu: 2017-10-25

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Zadania na stanowisku:
- praca na linii produkcyjnej (produkcja szkła)
- przestrzeganie przepisów BHP
- praca według określonych procedur
- system pracy: trzyzmianowy

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
- dyspozycyjność
- umiejętność dostosowania się do ściśle określonych procedur
- zaangażowanie i sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków

Oferujemy:
- zatrudnienie w opraciu o umowę zlecenie przez pierwszy miesiąć, następnie umowę o pracę
- wynagordzenie w systemie miesięcznym
- stabilne zatrudnienie
- dodatek za pracę w godzinach nocnych
- możliwość wyrobienia nadgodzin
- dodatki pozapłacowe

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Telefon kontaktowy: 508 009 992