Pakowacz/Pakowaczka

Oferta pracy dodana przez: Ewelina Chalecka Workservice, w kategorii: Praca fizyczna

Oferta pracy dodana przez: Ewelina Chalecka Workservice, w dniu: 2017-10-25

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources
w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych. Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Obecnie, dla jednego z naszych Klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Opis stanowiska:
• wykonywanie powierzonych zadań związanych z wysyłką towaru
• kompletowanie odzieży, metkowanie
• pakowanie towaru
• wysyłanie towaru do sklepów i Klientów indywidualnych

Od Kandydatów oczekujemy:
• dyspozycyjności do pracy trzyzmianowej
• zaangażowanie w powierzone zadania
• motywacji i chęci do pracy
• dobrej organizacji pracy własnej

Oferujemy:
• pracę w renomowanej firmie
• atrakcyjną, konkurencyjną stawkę
• umowę o pracę
• stałe zatrudnienie
• benefity (zniżki na karty sportowe, ubezpieczenia medyczne)

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: 508 009 992