Opiekun Klienta - Branża Optyczna

Oferta pracy dodana przez: J Hartman Sceyewear, w kategorii: Sprzedaż Detaliczna / Handel

Oferta pracy dodana przez: J Hartman Sceyewear, w dniu: 2021-04-15

Pełna treść ogłoszenia:

Dołącz do Scorpion Eyewear
Kto: Opiekun Klienta
Miejsce pracy: Trójmiasto, pomorskie
Kim jesteśmy?
Od 2003 roku firma SCORPION EYEWEAR zajmuje się tworzeniem okularów pod własnym logo oraz dystrybucją hiszpańskiej marki GIGI Studios i francuskiej, MOREL Lunettes. Dla swoich klientów dostarcza oprawy okularowe oraz okulary przeciwsłoneczne najwyższej jakości, spełniające surowe normy wyrobów medycznych i odpowiadające zróżnicowanym potrzebom funkcjonalnym oraz estetycznym. Firma współpracuje z blisko 2k salonów na terenie całego kraju. Produkty własnej produkcji sprzedawane są również poza granicami Polski, mając obecnie współpracujące punkty sprzedaży w 28 krajach. SCORPION EYEWEAR opiera swoją strategię biznesową na stałych, partnerskich i stabilnych relacjach z Klientami. Dzięki takiemu podejściu wielu Klientów współpracuje z firmą od początku jej działalności! Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych Klientów, dając im wsparcie w codziennych zadaniach związanych z prowadzeniem ich optycznych biznesów. Poza dostawami produktów dostarczamy gotowe rozwiązania wspomagające budowanie umiejętności i kompetencji kadry zarządzającej oraz pracowników obsługi Klienta. We współpracy kierujemy się wartościami, które opieramy na partnerstwie, zaufaniu i wzajemnym szacunku.
Twoimi codziennymi zadaniami będą m.in.:
▶️ realizacja indywidualnego planu sprzedaży oraz akcji sprzedażowych firmy,
▶️ przygotowywanie i prezentacja oferty handlowej firmy,
▶️ utrzymywanie stałego kontaktu z obsługiwanymi Klientami firmy, a także nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi Klientami,
▶️ negocjowanie warunków handlowych i szczegółowych warunków współpracy oraz ich realizacja zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz przyjętymi w firmie standardami,
▶️ promowanie marki oraz nawiązywanie relacji biznesowych poprzez budowanie sieci kontaktów oraz uczestnictwo w wydarzeniach branżowych,
▶️ współpraca z pozostałymi działami firmy w celu realizacji formalnych aspektów kontaktów z Klientem zgodnie z obowiązującymi w Firmie standardami oraz wymogami,
▶️ realizacja działań marketingowych oraz promocyjnych na określonym terenie,
▶️ monitorowanie rynku oraz działań konkurencji,
▶️ opracowywanie raportów z wykonywanych działań oraz raportowanie na żądanie Dyrektora Handlowego,
▶️ monitorowanie płatności klientów,
▶️ planowanie czasu pracy, w tym spotkań z Klientami, aspektów formalnych oraz wyznaczanie i realizacja zadań własnych.
Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:
➡️ masz co najmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego lub opiekuna klienta
➡️ posiadasz doświadczenie w branży optycznej i/lub wiedzę z zakresu optyki/optometrii
➡️ rozumiesz potrzeby Klientów i jesteś osobą nastawioną na zapewnienie najwyższej jakości usług
➡️ jesteś zorientowany na jakość i samodzielność w realizacji powierzonych zadań
➡️ cechuje Cię samodzielność oraz efektywna organizacja własnej pracy
➡️ łatwo nawiązujesz kontakty i potrafisz pracować w zespole pod presją czasu
➡️ cechuje Cię otwartość w proponowaniu nowych rozwiązań i usprawnień oraz kreatywnie podchodzisz do realizowanych zadań
➡️ posiadasz prawo jazdy kat.B
Co zyskujesz dołączając do naszego zespołu?
☑️ stabilne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę + atrakcyjne premie uznaniowe
☑️ możliwość rozwoju i udziału w innowacyjnych projektach związanych z budowaniem wizerunku firmy
☑️ niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon)
☑️ możliwość wdrażania własnych inicjatyw
☑️ pracę w prężnie rozwijającej się firmie o globalnym zasięgu
JAK APLIKOWAĆ?
Zgłoszenia zawierające CV, krótki list motywacyjny oraz wymagania finansowe prosimy przesyłać na adres email:
rekrutacja@sceyewear.com
WAŻNE!
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Gdańsk

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Email: rekrutacja@sceyewear.com