Konsultant telefoniczny w Orange!!!

Oferta pracy dodana przez: Joanna Jereczek Workservice, w kategorii: Call Center

Oferta pracy dodana przez: Joanna Jereczek Workservice, w dniu: 2017-06-12

 Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Specjalizujemy się w usługach doradztwa personalnego, rekrutacji, outsourcingu pracowniczym i restrukturyzacjach w obszarze HR. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, a 50 000 osób miesięcznie za naszym pośrednictwem znajduje zatrudnienie w Polsce i krajach Europy Środkowo-Wschodniej.Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Gdańsk
Nr ref: KT/06/TUWI

    Obowiązki:

  •  kontakt z Klientem w celu poprawnego zakupu usług przez stronę internetową;
  • wsparcie sprzedaży internetowej usług telekomunikacyjnych;
  • obsługa czatu internetowego;
  • budowanie długofalowych relacji z Klientami;
  • dbanie o pozytywny wizerunek Firmy.

   Wymagania:

  • Wykształcenia minimum średniego;
  • Umiejętności obsługi komputera
  • Dobrej dykcji oraz wysokiej kultury osobistej;
  • Pozytywnego nastawienia;
  • mile widziana będzie inwencja twórcza.

     Oferta:

  •  stabilne zatrudnienie - możliwość przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym;
  • elastyczne godziny pracy;
  • możliwość rozwoju w strukturach firmypracę w firmie będącej liderem w swojej branży;
  • pełny pakiet szkoleń;
  • atrakcyjne systemy motywacyjne;
  • możliwość skorzystania z dodatkowych benefitów (multisport, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna).

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: 508 040 079