Kasjer/Sprzedawca Stokrotka - Gdańsk

Oferta pracy dodana przez: Stokrotka Sp. z o.o., w dniu: 2021-11-24

Stokrotka Sp. z o. o. – jesteśmy siecią handlową obecną na polskim rynku od ponad 25 lat.

W tym czasie wypracowaliśmy pozycję jednego z liderów branży detalicznej i nadal dynamicznie się rozwijamy. Mamy sieć ponad 700 sklepów w całej Polsce.

CIEBIE NA UWADZE MAMY!

DOŁĄCZ DO ZESPOŁU STOKROTKI!

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

-Kasjer

-Sprzedawca na st. mięsnym

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalna obsługa klienta na sali sprzedaży lub na stoisku mięso – wędliny
  • Dbanie o prawidłową ekspozycję oraz jakość produktów
  • Utrzymanie porządku w sklepie

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie i motywacja do pracy
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Otwartość na kontakt z klientem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę
  • Wynagrodzenie zawsze w terminie
  • Wymiar etatu dostosowany do Twoich potrzeb
  • Karta zakupowa z okazji świąt
  • Atrakcyjny program ubezpieczenia na życie
  • Dofinansowanie do karty sportowej Fit Profit
  • Wyprawka dla maleństwa
  • Szkolenia e-learningowe, stanowiskowe oraz wdrożenie pod okiem Opiekuna
  • Realna szansa rozwoju i awansu - ok. 80% naszej kadry kierowniczej to pracownicy z awansu wewnętrznego

Oferta skierowana również do osób z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą - aplikuj do nas!

Informujemy, iż odpowiadamy jedynie na wybrane aplikacje

Administratorem Pani/Pana danych osobowych przetwarzanych jest: Stokrotka Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie, ul. Projektowa 1, 20-209 Lublin. Pełną informację odnośnie przetwarzania Pani/Pana danych osobowych znajdziecie Państwo na stronie kariera.stokrotka.pl w punkcie Ochrona Danych Osobowych: https: //kariera.stokrotka.pl/kontakt/ochrona-danych-osobowych/

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Gdańsk

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: 502 004 314, E-mail: praca@stokrotka.pl

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika