Doradca firmowy

Oferta pracy dodana przez: Biuro Brokeria, w kategorii: Finanse / księgowość

Oferta pracy dodana przez: Biuro Brokeria, w dniu: 2017-06-23

http://brokeriaexpert.pl to nowoczesna platforma, do zarządzania finansami , z której mogą korzystać zarówno biura rachunkowe, jak i przedsiębiorcy poszukujący zaufanej księgowej.

To jedyny taki system na polskim rynku, który łączy zalety tradycyjnej księgowości oraz indywidualnego kontaktu z nowoczesną technologią, która ułatwia prowadzenie finansów w firmie.

Poszukujemy Doradców Firmy na terenie Trójmiasta i Elbląga.

Obowiązki:

  • Budowanie biznesowych relacji z przedsiębiorcami oraz współpracującymi biurami rachunkowymi wg. modelu i know how Brokeria  Expert.
  • Pomoc w zakresie księgowości, finansów , zagadnień prawnych oraz marketingowych przez outsourcing usług do partnerów współpracujących z Brokeria Expert
  • Kreowanie marki własnej po przez organizowanie i uczestnictwo w spotkaniach biznesowych  na terenie trójmiasta i Elbląga.
  • Propozycja współpracy kierowana jest również do osób, które obecnie prowadzą biznes i chciałyby rozszerzyć swoją ofertę, jak i dla tych, którzy chcą otworzyć swoją działalność i szukają dodatkowego źródła dochodu.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy z klientem biznesowym
  • chęć rozwoju oraz nastawienie na realizację wyznaczonych celów
  • podstawowa wiedza na temat rachunkowości, finansów, marketingu, zagadnień prawnych, czyli elementów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej w Polsce

Zapewniamy:

  • dostęp do jedynego w Polsce sytemu pozyskiwania klientów oraz utrzymywania z nimi doskonałych relacji biznesowych www.brokeria.pl
  • wsparcie naszych specjalistów na każdym etapie współpracy
  • bezkonkurencyjny system wynagrodzeń oparty na kilku gałęziach biznesu,
  • forma zatrudnienia to: preferowana działalność gospodarcza ale jesteśmy otwarci na inną formę współpracy,
  • wynagrodzenie 3 000 – 30 000.

BROKERIA mówi - bądź z nami, ale pozostań sobą.

Jesteśmy tacy jak Ty, z entuzjazmem wyciągamy dłoń do osób gotowych na nowe wyzwania.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres biuro@brokeria.pl

W CV Prosimy o dodanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

Miejsce pracy: Gdańsk, Gdynia, Sopot, Elbląg i okolice. Możliwa praca zdalna!

Wynagrodzenie: 3.000-30.000

Forma zatrudnienia: Inny

Telefon kontaktowy: 574170420