Specjalista w dziale Back Office z j.niemieckim

Oferta pracy dodana przez: Ilona Wrobel Antal, w kategorii: Administracja biurowa

Oferta pracy dodana przez: Ilona Wrobel Antal, w dniu: 2021-04-18

Dla mojego klienta z sektora SSC/BPO zlokalizowanego w Gdańsku aktualnie szukam 5 osób na stanowisko:

Zakres zadań:

  • profesjonalna obsługa zgłoszeń back - officowych
  • dbanie o terminowe i rzetelne wykonywanie zadań
  • rejestracja danych w systemie

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie C1
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • chęć rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
  • chęć używania na co dzień języka niemieckiego

Nasz klient oferuje:

  • miesięczne szkolenie przygotowujące do pracy, które jest równoznaczne z rozpoczęciem zatrudnienia
  • wynagrodzenie złożone z podstawy i bonusów miesięcznych za dobrze wykonaną pracę
  • możliwość tworzenia nowego zespołu od samego początku
  • szerokie możliwości rozwoju i awansu
  • możliwość pracy zdalnej po wdrożeniu w trakcie trwania pandemii, szkolenie oraz praca po pandemii z biura w Gdańsku

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Gdańsk. Możliwa praca zdalna!

Wynagrodzenie: 5500