Sprzedawca w dziale mięsnym

Oferta pracy dodana przez: Rekrutacja Nasz Sklep, w kategorii: Sprzedaż Detaliczna / Handel

Oferta pracy dodana przez: Rekrutacja Nasz Sklep, w dniu: 2019-12-10

Delikatesy LIVIO będące częścią Polskiej Sieci Handlowej Nasz Sklep S.A., działającej z sukcesem od ponad 16 lat w różnych regionach Polski, zatrudnią do swoich sklepów na stanowisko:

Pracownik lady mięsno/wędliniarskiej

Miejsce pracy: GDAŃSK

Oferujemy:

- zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełny etat,

- stałe wynagrodzenie, dodatek funkcyjny oraz dodatkowe premie wypłacane regularnie i terminowo,

- rabat na zakupy oraz udział w programie Super Profit,

- ubezpieczenie grupowe, kartę Sportową,

- szkolenia z zakresu stoiska mięsno-wędliniarskiego i obsługi klienta,

- wsparcie w obowiązkach przez Kierownika regionu oraz trenera wewnętrznego,

- możliwość rozwoju i awansu zawodowego na stanowiska,

- wycieczki, imprezy oraz konkursy firmowe.

Obowiązki na stanowisku:

- ułożenie lady mięsno-wędliniarskiej,

- obsługa Klienta

- przyjęcie dostaw artykułów świeżych,

- obsługa klienta.

Nasze oczekiwania:

- aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia,

- mile widziane doświadczenie;

- pozytywne nastawienie i podejście do klienta,

- zaangażowanie i motywacja do realizacji celów handlowych.