Pracownik produkcji - Gdańsk Kokoszki

Oferta pracy dodana przez: Ewelina Chalecka Workservice, w kategorii: Praca fizyczna

Oferta pracy dodana przez: Ewelina Chalecka Workservice, w dniu: 2017-10-11

Grupa Work Service świadczy kompleksowe usługi zarządzania personelem oraz doboru i rekrutacji pracowników od ponad 10 lat. Jesteśmy niekwestionowanym liderem w branży Human Resources w Polsce. Opieramy swoje działania na wieloletnim doświadczeniu i wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi pracy. Działamy na terenie całej Polski poprzez sieć 25 biur i 150 mobilnych doradców personalnych.Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- składanie drobnych elementów przełączników samochodowych
- odbiór gotowych produktów
- kontrola jakościowa produktów
- zasilanie stanowisk w materiały potrzebne do produkcji
- odbiór pustych pojemników po zużytych materiałach
- odbiór półwyrobów (przekazanie do kolejnej operacji)
- odbiór wyrobów gotowych z linii produkcyjnych

CZEGO OCZEKUJEMY?
 - praca w systemie trzyzmianowym
- pełna dyspozycyjność
- spostrzegawczość
- cierpliwość i umiejętność koncentracji
- umiejętność dostosowania się i przestrzegania ustalonych procedur
- umiejętność pracy w zespole

CO OFERUJEMY?

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
- stałe wynagrodzenie wypłacane na czas
- dodatki wynikające z posiadania umowy o pracę
- zatrudnienie w renomowanej firmie

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Kokoszki

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: 508 009 992