Elektryk budowlany Koblenz, Niemcy

Oferta pracy dodana przez: Rekrutacja Sky-Personal, w dniu: 2019-07-10

Firma sky Personal bezpośredni niemiecki pracodawca zatrudni elektryków budowlanych oraz przemysłowych na terenie Niemiec.

Obecnie szukamy ELEKTRYKÓW BUDOWLANYCH do pracy w: Regensburg, Kassel, Dortmund, Hannover, Bremen, Hamburg, Monachium, Mainz, Offenbach, Hanau, Köln, Stuttgart, Lemgo, Drezno.

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie przeglądów technicznych oraz usuwanie bieżących awarii.
  • Remontowanie, konserwacje i modernizacje instalacji elektrycznych.
  • Montaż systemów tras kablowych, gniazdek oraz przełączników.
  • Montaż oświetlenia.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na niemieckich warunkach z pełnym pakietem socjalnym.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością podwyżki.

Od 2 700 € NETTO w GRÓRĘ.

  • Premie – 1 000 €. START PREMIA!
  • Wynagrodzenie płatne miesięcznie na konto pracownika.
  • Ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny.
  • Zakwaterowanie.
  • Opiekę polskiego koordynatora.
  • 80 € premii za polecenie kolegi/znajomego do pracy w naszej Firmie.

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Podstawowa lub komunikatywna znajomość języka niemieckiego.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie zawodowe kierunkowe – techniczne/elektryczne lub uprawnienia SEP.
  • Wiedza na temat symboli, norm i kodów podawanych w rysunkach i schematach.
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd.
  • Umiejetność czytania schematów elektrycznych i rysunków technicznych.

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV na adres E-mail:

 praca@sky-personal.de

Kontakt telefoniczny możliwy od poniedziałku do piątku w godzinach od 08-17.

Telefon: +49 5242976060 lub +49 52429760620 lub 49 52429760613.

Nasze doświadczenie i profesjonalizm sa gwarancją sukcesu. ​​​​​​​Nie czekaj i znajdź pracę juz dziś!

Z góry serdecznie dziękujemy za Państwa aplikacje!

sky Personal

Inh. Alexander Geworsky

Hauptstraße 93

D-33378 Rheda-Wiedenbrück

www.sky-personal.de

Zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie CV z  klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Koblenz

Wynagrodzenie: 3000

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: +495242976060, E-mail: praca@sky-personal.de

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika