Pielęgniarka / Pielęgniarz

Oferta pracy dodana przez: Tszczukowski Swietylukasz, w kategorii: Medycyna / Opieka Zdrowotna

Oferta pracy dodana przez: Tszczukowski Swietylukasz, w dniu: 2022-03-02

Centrum Medyczne Świętego Łukasza w Gdańsku poszukuje pracowników na stanowisko

Pielęgniarka i Ratownik Medyczny

5.000 - 6.000 zł netto

Zakres obowiązków:

  • Pobieranie oraz obróbka materiału biologicznego;
  • Wykonywanie badań diagnostycznych;
  • Współpraca z lekarzami oraz personelem Ośrodka;
  • Obsługa komputera oraz systemu medycznego.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie kierunkowe,
  • Umiejętność współpracy w grupie, jak i pracy samodzielnej,
  • Empatia wobec potrzeb pacjentów.

Oferujemy:

  • Pracę w wymiarze pełnego etatu na podstawie umowy o pracę w godzinach 8:00 – 16:00,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Szkolenia,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.

Skontaktujemy się ze wszystkimi aplikantami.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Gdańsk

Wynagrodzenie: 5.000 - 6.000 zł netto

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Telefon kontaktowy: 501 067 291, E-mail: tszczukowski@swietylukasz.pl